Щоб забезпечити безаварійну зиму, власникам газових котлів рекомендується проводити регулярне технічне обслуговування. Однак, якщо пристрій зламався, дуже важливо правильно відреагувати на проблему. Харківська філія «Газмережі» дала рекомендації для таких ситуацій.

Якщо газовий котел або колонка перестали працювати, дуже важливо не намагатися ремонтувати їх самостійно. Такі дії можуть призвести до нещасних випадків і призвести до штрафів від постачальників газових послуг.

Натомість споживачам рекомендується звернутися за допомогою до організації, з якою у них укладено договір на технічне обслуговування, або звернутися до сервісного центру виробника, якщо прилад ще перебуває на гарантії.

Газовий котел

У випадках, коли гарантія закінчилася, до вирішення проблеми повинні залучатися лише фахівці з ліцензованих організацій, які мають дозвіл на виконання робіт із високим ступенем ризику.

Фахівці з газових послуг наголошують на важливості завчасного отримання контактних даних кваліфікованих спеціалістів, особливо для старого обладнання, яке експлуатувалося протягом тривалого часу.

Популярні новини зараз

“Ти й*бнутий”: колишню Олександра "Терена" Інну Бєлєнь ледь не збили вуличні гонщики після "Формули 1"

Чим підгодувати помідори в липні, щоб зав'язей було багато, а бадилля - в міру: той самий секрет, про який мовчать

"Мене дорого утримувати": Машу Полякову можуть депортувати з США, навіть шлюб - не гарантія

Monokate без Go_A: представниця України на Євробаченні Катерина Павленко покинула відомий гурт

Показати ще

Читайте також:

Дрова, газ чи вугілля: що краще та вигідніше для опалення

Ціни на пальне в 2025 році: скільки коштуватимуть бензин, автогаз та дизель

"Нафтогаз" попередив про зміни: стосується всіх