Хочете зібрати багатий урожай огірків, але не бажаєте витрачати купу часу на складні агрономічні хитрощі?

Все, що вам потрібно, - це правильно підготувати грядку, і успіх забезпечений! Ми поділимося з вами простими, але ефективними секретами, які допоможуть вам досягти відмінних результатів.

Огірки, город, кадр з відео

Вибір місця для огірків

Огірки вважають за краще рости там, де раніше росли такі рослини, як рання капуста, томати, перець, цибуля, горох, картопля чи зелень. Ці культури створюють ґрунт, в якому огірки почуваються чудово. А ось після пізніх коренеплодів чи білокачанної капусти огірки не будуть так добре рости. Найкраще уникати посадки огірків після гарбузових культур - дайте землі кілька років відпочити.

Підготовка ділянки: осінь - час для роботи

Популярні новини зараз

Тіна Кароль зізналася у втечі від чоловіка: "Насправді, варто тікати від..."

Іраклі Макацарія: від Холостяка до щасливого сім'янина – продюсер знову став батьком

Володимир Дантес вразив новим іміджем: коротка стрижка і пряме волосся, цікаво, що скаже Кацуріна

Новий рік минув, і стали доступнішими цитрусові: що відбувається з цінами наприкінці січня

Показати ще

Щоб огірки виросли здоровими, підготовку ґрунту краще розпочати восени. Почніть зі збирання - зберіть всі рослинні залишки і спалить їх, щоб уникнути поширення хвороб та шкідників. Наступний крок – внесення органічних добрив. Для ґрунту середньої родючості достатньо 40–60 тонн на гектар. Потім акуратно перекопайте ґрунт на глибину 20 см, щоб він наситився органічними речовинами.

Огірки, город, кадр з відео

Весною - час для фінальної підготовки

Коли настане весна, настав час підготувати ділянку до посадки огірків. Спочатку вирівняйте поверхню ґрунту і позбавтеся бур'янів, щоб вони не конкурували з вашими рослинами за світло та воду. Після цього внесіть мінеральні добрива фосфорні, калійні або азотні. Достатньо 30 г добрив на квадратний метр. Після цього знову перекопайте ґрунт, щоб добрива рівномірно розподілилися та дали потрібні речовини для активного росту огірків.

Читайте також:

Як отримати ранній та багатий урожай томатів: секрети досвідчених городників.

Як правильно вибрати місце для посадки смородини

Як позбутися мурах та попелиці на ділянці без хімії: перевірені народні методи.